Folia wylewna

 

1.        Folia wylewana z szarym klejem
Biała, samoprzylepna folia wylewana PVC o grubości 0,08 mm, wyposażona w szary klej solwentowy. Najlepsze rozwiązanie dla zastosowań wyklejania pojazdów. Folią wylewaną można wyklejać także nierównomierne powierzchnie. Typ folii: 3M IJ 70-10.

2.        Folia wylewana z klejem kanalikowym
Biała, samoprzylepna folia wylewana PVC o grubości 0,08 mm, wyposażona w szary, pozycjowalny klej solwentowy z mikrokanalikami. Folia przeznaczona jest do ekstremalnych zastosowań w grafice na pojazdach, również w przypadku przetłoczeń. Mikrokanaliki w warstwie kleju powodują, że folię można wyjątkowo łatwo nakładać bez obawy o pozostawienie pęcherzyków powietrza pod folią. Typ: 3M IJ 180cv3-10.

 

4+0 full kolor CMYK (solwent)wylewka
Zadruk jednostronny.

Wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne

w zakresie techniki druku solwentowego.

 

format własny
Końcowy format łączny produktu, podany przez klienta.

Maksymalna szerokość rolki dla tego materiału to 135 cm.

 

Wykończenie:

Bez laminatu
Produkt bez dodatkowego laminatu ochronnego.

Laminat wylewany
Produkt dodatkowy zostanie pokryty warstwą ochronnego laminatu wylewanego, o wykończeniu błysk. Zastosowany w powłoce filtr UV pozwala na przedłużenie o 4 lata żywotności kolorów wydruku. Laminat ma zastosowanie w reklamach długookresowych.

 

Wycinanie na ploterze
Folia będzie pocięta na mniejsze elementy, wg wytycznych zamieszczonych w projekcie. Do wycinania zostanie użyty ploter tnący o wysokiej precyzji.