Drukarnia AJGO s.c.

[smartslider3 slider=2]

Folia monomeryczna

1.        Folia monomeryczna BŁYSK
Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych. Folia typu ORAJET 3164, wykończenie błysk.

2.        Folia monomeryczna MAT
Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Folia stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych. Wykończenie matowe.

3.        Folia monomeryczna bezbarwna
Bezbarwna, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych.

 

4+0 full kolor CMYK (solwent)monomer
Zadruk jednostronny. Wysokiej jakości odwzorowanie

kolorystyczne w zakresie techniki druku solwentowego.

 

format własny
Końcowy format łączny produktu, podany przez klienta.

Maksymalna szerokość rolki dla tego materiału to 158 cm.
Wykonczenie:

 

Bez laminatu
Produkt bez dodatkowego laminatu ochronnego

 

Laminat monomeryczny BŁYSK
Produkt zostanie pokryty dodatkową warstwą ochronnego laminatu monomerycznego, o wykończeniu błysk. Zastosowany w powłoce filtr UV pozwala na przedłużenie o 2 lata żywotności kolorów wydruku. Laminat stosowany dla reklam krótkookresowych.

Laminat monomeryczny MAT
Produkt zostanie pokryty dodatkową warstwą ochronnego laminatu monomerycznego, o wykończeniu matowym. Zastosowany w powłoce filtr UV pozwala na przedłużenie o 2 lata żywotności kolorów wydruku. Laminat stosowany dla reklam krótkookresowych.