Drukarnia AJGO s.c.

Slider

Folia polimerowa

Biała, samoprzylepna polimerowa folia PVC o grubości 70 μm, wyposażona w szary, pozycjonowalny klej solwentowy. Folia przeznaczona jest dla grafik zewnętrznych ( jest często stosowana do wyklejania samochodów), o długim okresie trwałości. Folia typu ORAJET 3551.

 

4+0 full kolor CMYK (solwent)polimer_tir2
Zadruk jednostronny.

Wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne

w zakresie techniki druku solwentowego.

 

format własny
Końcowy format łączny produktu, podany przez klienta.

Maksymalna szerokość rolki dla tego materiału to 135 cm.

 

Wykończenie:

Bez laminatu
Produkt bez dodatkowego laminatu ochronnego.

Laminat polimerowy BŁYSK
Produkt dodatkowy zostanie pokryty warstwą ochronnego laminatu polimerowego, o wykończeniu błysk. Zastosowany w powłoce filtr UV pozwala na przedłużenie o 3 lata żywotności kolorów wydruku. Laminat ma zastosowanie w reklamach średniookresowych.

Laminat monomeryczny BŁYSK
Produkt zostanie pokryty dodatkową warstwą ochronnego laminatu monomerycznego, o wykończeniu błysk. Zastosowany w powłoce filtr UV pozwala na przedłużenie o 2 lata żywotności kolorów wydruku. Laminat stosowany dla reklam krótkookresowych.

Laminat monomeryczny MAT
Produkt zostanie pokryty dodatkową warstwą ochronnego laminatu monomerycznego, o wykończeniu matowym. Zastosowany w powłoce filtr UV pozwala na przedłużenie o 2 lata żywotności kolorów wydruku. Laminat stosowany dla reklam krótkookresowych.

 

Wycinanie na ploterze
Folia będzie pocięta na mniejsze elementy, wg wytycznych zamieszczonych w projekcie. Do wycinania zostanie użyty ploter tnący o wysokiej precyzji.