Drukarnia AJGO s.c.

Slider

Książki

Dzięki profesjonalnie wyposażonej introligatorni oferujemy druk książek w twardej i miękkiej oprawie, klejone oraz szyto-klejone, zawierające dowolną ilość stron oraz kolorystykę. Stosujemy doskonałej jakości papier  o różnych gramaturach. Okładka może być dodatkowo uszlachetniona, np. folią lub lakierem UV. Doświadczenie i wyposażenie naszej drukarni gwarantują jakość i trwałość wydrukowanych u nas książek.

 

Naszym klientom zapewniamy kompleksowy zakres usług poligraficznych zapewniając fachowe doradztwo, poprzez druk, oprawę, po konfekcjonowanie i dystrybucję materiałów. Analiza potrzeb, umiejętność dopasowania rozwiązań do oczekiwań klientów pozwala na szybką realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów na podłożach o różnorodnej charakterystyce i formatach.

ksiazka1

Wykonujemy druk na papierach MWC, LWC, SC, gazetowych i kredowych w rozpiętościach gramatur od 36 g do 130 g dla druku heatsetowego oraz od 90 g do 300 g dla druku arkuszowego. Jesteśmy też w stanie zapewnić wszelkie rodzaje uszlachetniania druku, m.in. lakier offsetowy, lakier UV, lakier UV wybiórczy, lakier dyspersyjny, foliowanie folią błyszczącą i matową.