Drukarnia AJGO s.c.

[smartslider3 slider=2]

Gazetki i czasopisma

Gazety codzienne, magazyny i czasopisma kolorowe, lokalne wydawnictwa gazetowe czy gazetki reklamowe – to wszystko drukujemy w doskonałej jakości, dzięki nowoczesnym maszynom, jakimi dysponuje nasza drukarnia. U nas druk gazet to kompleksowa usługa. Organizujemy specjalistyczną spedycję. W każdy piątek wysyłamy gazetę do Wielkiej Brytanii, organizujemy wysyłki w wiele miejsc jednocześnie. Oferujemy także skład i przygotowanie takich publikacji. Szeroki wybór papieru, możliwość zastosowania uszlachetnień takich jak lakier czy folia i wykończenie dostosowane do objętości wydawnictwa sprawią, iż gazetki reklamowe, które otrzymują Państwa Klienci, będą doskonałym materiałem promocyjnym i informacyjnym.W ramach druku gazet możemy także je personalizować, dodawać gadżety i wysyłać do pojedynczych klientów.

 

Naszym klientom zapewniamy kompleksowy zakres usług poligraficznych zapewniając fachowe doradztwo, poprzez druk, oprawę, po konfekcjonowanie i dystrybucję materiałów. Analiza potrzeb, umiejętność dopasowania rozwiązań do oczekiwań klientów pozwala na szybką realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów na podłożach o różnorodnej charakterystyce i formatach.

gazety

Wykonujemy druk na papierach MWC, LWC, SC, gazetowych i kredowych w rozpiętościach gramatur od 36 g do 130 g dla druku heatsetowego oraz od 90 g do 300 g dla druku arkuszowego. Jesteśmy też w stanie zapewnić wszelkie rodzaje uszlachetniania druku, m.in. lakier offsetowy, lakier UV, lakier UV wybiórczy, lakier dyspersyjny, foliowanie folią błyszczącą i matową.